Papildomos paslaugos

Mercedes-Benz Mobilo

Mobiloir antikorozinė garantija

Kiekvienam naujam automobiliui įsigytam iš Silberauto salono kaip priedą prie 2 metų gamintojo garantijos siūlome įsigyti papildomą 3 metų garantiją, nemokamai suteikiame dar ir unikalų mobilumo paketą Mobilo, bei papildomą garantiją nuo korozijos pažeidimų, garantijos galiojimo trukmė iki 30 metų. Mobilo padeda išsaugoti Jūsų mobilumą ivykus nelaimingiems atvejimes ar užsitesusiems automobilio remonto darbams autorizuotame Mercedes-Benz dirbtuvėse. Apie Mobilo ir apie antikorozinės garantijos sąlygas išsamiau pasiskaitykite mūsų tinklaraštyje: www.mercedes-benz.lt.

Service 24h

Visiems Mercedes-Benz automobilių savininkams teikiama pagalbos visą parą paslauga Mercedes-Benz Service 24h, t. y. techninė pagalba įvykus gedimui kelyje. Greitą šios paslaugos suteikimą visoje Europoje užtikrina 3500 Mercedes-Benz įgaliotųjų dirbtuvių, taigi užtikrina greičiausią pagalbos atvykimą į reikiamą vietą. Profesionali techninė pagalba garantuota tiek namie, tiek ir užsienyje. Nuo Jūsų ji nutolusi tik per vieną pokalbį telefonu.

Service 24h paslauga tiesiogiai skirta kliento mobilumui užtikrinti. jeigu automobilis negali važiuoti dėl techninių gedimų ar užvedimo problemos atveju, padedam juos pašalinti. Naujo automobilio pardavimo garantijos ir Mobilo mobilumo paketo galiojimo laikotarpiu paslauga nemokama.